Letem DigiSvětem 5

Autor: Barbora Vyšínová Publikováno: 9. června 2022 09.06.2022

Chcete být v obraze, co se děje ve světě digi? Máme pro vás  Letem DigiSvětem! 🚀

🔹️ Naučit se programovat nikdy nebylo dostupnější. Škoda Auto přišla se vzdělávacím institutem 42 Prague, který nabídne vzdělání a rekvalifikaci pro různé obory IT. Do bezplatného studia se mohou přihlásit zájemci z Česka i zahraničí, bez ohledu na předchozí dosažené vzdělání.

🔹️ Jak jste na tom s digitálními dovednostmi? Jak umíte pracovat s digitálními technologiemi? Ověřte si to hned teď s bezplatným IT Fitness testem!

🔹️ Chcete uchovat vzpomínku na místo, aby byla přesně taková, jako si pamatujete? Fotka neobsáhne to, co byste chtěli? Zkuste 3D sken ve svém telefonu. Pomocí aplikace Polycam se svět kolem nás promění v hustou síť trojrozměrného modelu.

🔹️ Proběhla Konference ISSS – více o koncepci Digitálního Česka nebo prioritách vlády v oblasti digitální agendy během předsednictví ČR v Radě EU se můžete dozvědět v prezentaci od Ivana Bartoše.

🔹️ A novinka ve světě Europassu – nyní je dostupný i v UA jazyce! Je to již 30. jazyk, ve kterém jsou dostupné evropské služby Europassu, konkrétně profil, životopis, motivační dopis a e‑portfolio.