Nový web, nový obsah z celé EU aneb projekt DigiKoalice – CEF míří do cílové rovinky

Autor: DigiKoalice Publikováno: 31. srpna 2023 31.08.2023

Jako DigiKoalice již bezmála tři roky usilovně pracujeme za podpory EU na modernizaci našich online služeb, a to jak po technické stránce, tak po té obsahové. Zatímco modernizace po technické stránce, rozumějtě spuštění nových webových stránek, jsme provedli minulý rok na jaře, letos se nesl v duchu modernizace našich online služeb po té obsahové stránce.

Nový obsah všude, kam se podíváš

Díky prostředkům z Nástroje Evropské unie pro propojení Evropy vám můžeme servírovat ten nejzajímavější obsah z celé Evropy. Na našem webu nově najdete celou řadu nového obsahu, ať se to týká příkladů dobré praxe, nabídek financování, přehledu iniciativ nebo nejnovější zprávy a analýzy k tématu Digital Skills and Jobs.

Speciálně bychom vás pak chtěli upozornit na sérii věnovanou digi dovednostem v celé Evropě.

A co je nejlepší, na své si přijde opravdu každý. Stačí si jen díky filtrování na straně každé ze záložek zvolit, co vás konkrétně nejvíce zajímá.

Naše webové stránky jsou přímo propojeny s centrální evropskou Platformou pro digitální dovednosti a pracovní místa, která je evropským domovem pro digitální dovednosti (#Home4DigitalSkills). Přímé napojení znamená rychlou výměnu obsahu z Česka do Evropy a naopak.

A co bude dál?

Modernizace a práce s obsahem na webu DigiKoalice rozhodně nekončí s projektem. Ba naopak, už nyní pro vás chystáme řadu novinek, jako například rozcetník aktivit s podtitulem AI do škol nebo opětovnou aktualizaci Katalogu kyberprevence.

Nekončíme ani s přebíráním obsahu z webu evropské Platformy, takže vás neochudíme ani o to nejnovější, co se na poli digitálních dovedností děje na celoevropské úrovni.