Základní informace o organizaci

Status: Člen
Oblast vzdělávání a rozvoje: Informační a komunikační technologie (IKT) dále nedefinované
Typ člena/příznivce: Podnikání/průmysl
Téma: Digitální dovednosti, Mikroelektronika, Vývoj webových stránek, Vývoj mobilních aplikací, Software, Kvantová výpočetní technika, Wi-fi, Telekomunikace, 5G, Cloud computing, Strojové učení, Virtuální realita, Vysoce výkonná výpočetní technika, Rozšířená realita, Robotika, Blockchain, Big Data, Internet věcí, Kybernetická bezpečnost, Umělá inteligence
Geografický rozsah: Česká republika
Slovensko
Cílová skupina: Digitální dovednosti pro všechny

O organizaci

Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, z nichž většinu tvoří specialisté IT. I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě.

Počítačová škola GOPAS je držitelem nejvyšších dosažitelných autorizací v oblasti vzdělávání a partnerem společností Microsoft (Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions), Oracle (OAEC), Apple, SUSE, EC-Council, Global Knowledge, IREB, HP, SAP, Adobe, Corel a Autodesk.

Zároveň je autorizovaným testovacím střediskem firem Prometric (Prometric APTC) a Pearson VUE (Virtual University Enterprises), akreditovaným testovacím střediskem pro ECDL (European Computer Driving Licence), testovacím střediskem pro získání certifikátů Microsoft Office Specialist. Je akreditovaná taktéž Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.