Základní informace o organizaci

Status: Člen
Oblast vzdělávání a rozvoje: Vzdělávání a výchova dále nedefinované
Vývoj a analýza softwaru a aplikací
Typ člena/příznivce: Nevládní organizace
Téma: Software, Vývoj webových stránek
Cílová skupina: Digitální dovednosti ve vzdělávání

O organizaci

Tour de App je soutěž organizovaná spolkem Student Cyber Games zaměřená na vývoj webových aplikací. Ve třech úrovních trvajících od listopadu do konce března rozvíjíme schopnosti středoškoláků nejen v oblasti programování. V pokročilých kolech se mimo technických dovedností naučí například to, jak získat požadavky od zákazníků, či jak svůj projekt odprezentovat.

O spolku Student Cyber Games

Jsme Student Cyber Games. Zapsaný spolek, parta kamarádů, zkušený tým přibližně 50 studentů z celé České republiky a dokonce i několika statečných ze Slovenska. Baví nás dělat něco navíc, a tak už od roku 2003 organizujeme soutěže pro naše vrstevníky. Začalo to třemi ročníky ve hře Starcraft a následovaly projekty pIšQworky, Prezentiáda a teď <Tour de app>.

Na projektech pracujeme většinou online, ale nejraději se potkáváme osobně na našich pravidelných akcích. Navzájem si předáváme know-how na interních workshopech, ladíme projekty na simulaci, prohlubujeme vztahy na teambuildingu nebo slavíme úspěchy na afterparty. Naše soutěže jsou pro nás prostě mnohem víc než dobrovolnictví nebo zajímavá položka v životopisu.

Hlavní sídlo máme v Brně. Milujeme hry, dobré jídlo a úspěšné projekty. Umíme složit 6000 plakátů za jedno odpoledne. Chceš se o nás dozvědět ještě něco? Napiš nám!