Základní informace o organizaci

Status: Není členem
Oblast vzdělávání a rozvoje: Obchod, řízení a správa dále nedefinované
Informační a komunikační technologie (IKT) dále nedefinované
Vytváření a správa databází a sítí
Vývoj a analýza softwaru a aplikací
Typ člena/příznivce: Nevládní organizace
Téma: Umělá inteligence, Kybernetická bezpečnost, Internet věcí, Big Data, Blockchain, Virtuální realita, Strojové učení, Cloud computing, Telekomunikace, Software, Digitální dovednosti
Geografický rozsah: Litva
Cílová skupina: Digitální dovednosti pro ICT odborníky

O organizaci

Sunrise Valley Science and Technology Park je nezisková organizace založená v roce 2003. Park se vyznačuje dlouhodobou tradicí v oblasti rozvoje podnikání, podpory podnikání a vědy, poskytování infrastruktury a dalších služeb na podporu inovací pro začínající inovativní podniky, jakož i pro další podniky náročné na znalosti.

Park je dokonalým místem pro inovativní technologické podniky, podnikající členy univerzitní komunity a pro výzkumné a vývojové prostředí, jejichž cílem je komercializovat své znalosti, zakládat a rozvíjet podniky a rozšiřovat inovační činnost. Jeho posláním je zajišťovat poskytování kvalitních služeb podnikům náročným na znalosti a podněcovat a podporovat všechny, kteří jsou ochotni obchodovat se svými podnikatelskými nápady. 

Hlavním cílem organizace je stát se jedním z nejsilnějších vědeckých a technologických parků v Pobaltí a nejatraktivnějším místem pro podniky náročné na znalosti.