Představujeme data.europa.eu akademii

Autor: Matteo Mirigliano, Platforma pro digitální dovednosti a pracovní místa Publikováno: 15. března 2023 15.03.2023

Data.europa.eu akademie je online platforma pro veřejně přístupná data.

Svět otevřených dat se neustále mění a vyvíjí a může být obtížné udržet krok se všemi novinkami. Naštěstí je k dispozici skvělý zdroj informací, který vám pomůže zůstat v obraze a sledovat nejnovější trendy v oblasti otevřených dat: data.europa.eu akademie.

Co je data.europa.eu akademie ?

Data.europa.eu akademie je on-line vzdělávací platforma, poskytuje jednotný přístup k různým vzdělávacím zdrojům o otevřených datech. Je spravována na oficiálním portálu pro evropská data data.europa.eu.

Co najdete v data.europa.eu akademii?

Akademie poskytuje řadu vzdělávacích materiálů, včetně e-learningových modulů, výzkumných zpráv, webinářů a nástrojů. Tyto zdroje pokrývají širokou škálu témat otevřených dat, včetně:

Proč byste měli používat data.europa.eu akademii?

Akademie je neustále doplňována o nové materiály, takže si můžete být jisti, že získáte nejnovější informace a poznatky.

Začněte svou cestu za poznáním otevřených dat ještě dnes: Data.europa academy | Open Data kurzy!

Pokud se chcete dozvědět více o otevřených datech, sledujte data.europa.eu na Twitteru, Facebooku a LinkedIn nebo se přihlaste k odběru zpravodaje data.europa.eu.

⚠ Disclaimer: Text byl automaticky přeložen z evropské platformy Digital Skills and Jobs. Pokud jste v textu našli chyby, obraťte se, prosím, na digikoalice@npi.cz