Přidejte svůj závazek v oblasti digitálních dovedností i vy!

Autor: Matteo Mirigliano, Platforma pro digitální dovednosti a pracovní místa Publikováno: 11. října 2022 11.10.2022

Platforma pro digitální dovednosti a pracovní místa je novým domovem závazků k digitálním dovednostem! Seznamte se s našimi novými prvky a připojte se ke komunitě evropských tvůrců změn, kteří se snaží stát v čele vzkvétající nové digitální budoucnosti Evropy.

Od dnešního dne bude platforma pro digitální dovednosti a pracovní místa hostit závazky týkající se digitálních dovedností. Všechny organizace, které usilují o posílení digitálních dovedností v Evropě, se mohou připojit ke koalici tím, že předloží svůj závazek prostřednictvím platformy pro digitální dovednosti a pracovní místa. Akce se mohou lišit od školení uchazečů o zaměstnání, poskytování hromadných otevřených on-line kurzů pro učitele, organizace kódovacích kurzů pro děti nebo poskytování špičkové odborné přípravy pro odborníky na informační a komunikační technologie.   

Připojte se ke koalici pro digitální dovednosti a pracovní místa (DSJC) a nyní se zapojte do závazku! Můžete si vytvořit profil své organizace nebo se připojit k již existujícímu profilu a poté odeslat svůj závazek. Přečtěte si stručnou příručku, kterou jsme pro vás připravili a zjistěli všechny kroky, které musíte dodržet, abyste mohli předložit svůj závazek.

Proč přidat svůj závazek?

Připojit svůj závazek znamená připojit se ke komunitě evropských tvůrců změn, kteří jsou všichni odhodláni stát v čele vzkvétající nové digitální budoucnosti Evropy. Tzv. Pledgers budou zároveň na platformě zřetelně zviditelněni prostřednictvím zvláštního označení závazku.

Podáním závazku budete mít možnost:

Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si úplný přehled výhod zde.