Přihlaste se již nyní! Nová výzva Platformy pro digitální dovednosti a pracovní místa pro odborníky

Autor: Matteo Mirigliano, Platforma pro digitální dovednosti a pracovní místa Publikováno: 7. března 2022 07.03.2022

Platforma pro digitální dovednosti a pracovní místa hledá odborníky na konkrétní témata, aby vypracovali novou řadu dokumentů k vysoce relevantním tématům týkajícím se digitálních dovedností a pracovních míst. Podívejte se na výzvu k vyjádření zájmu a přihlaste se nyní! Lhůta uplyne 21. března 2022.

Platforma pro digitální dovednosti a pracovní místa je domovem digitálních dovedností a pracovních míst v Evropě a ústředním prvkem komunity digitálních dovedností a pracovních míst.

Posláním platformy je poskytovat kvalitní obsah a informace v oblasti digitálních dovedností všem v Evropě, od velmi základních informací až po pokročilé. Platforma nabízí nejnovější poznatky o veškerých zdrojích a příležitostech přístupným způsobem novým uživatelům, zatímco zkušení odborníci mohou mít prospěch z cíleného obsahu, který je relevantní pro jejich oblast působnosti.

Právě v této souvislosti zveřejnila platforma pro digitální dovednosti a pracovní místa výzvu k vyjádření zájmu, aby odborníci přispěli výzkumem a vypracováním nové řady dokumentů, které budou zveřejněny na platformě a budou věnovány hlavním a vysoce relevantním tématům týkajícím se digitálních dovedností a pracovních míst. Dokumenty se budou týkat různých hledisek, včetně podnikatelské sféry, politiky a různých odvětví podnikání, cílových skupin, hlavních technologií atd.

Více informací o podmínkách, kritériích výběru, požadavcích a ekonomické podpoře naleznete v dokumentu k výzvěLhůta pro doručení přihlášek je 21. března 2022 v 17:00 SEČ.

Témata dokumentů

V rámci tohoto kola dokumentů platforma pro digitální dovednosti a pracovní místa uvítá vyjádření zájmu o témata, jako je digitální transformace, jaké jsou digitální dovednosti, jaká jsou digitální pracovní místa, umělá inteligence, kybernetická bezpečnost a mnoho dalších

Druhá výzva bude zveřejněna později v roce 2022 s novým seznamem témat a možností navrhnout otevřená témata. Odborníci vybraní pro první výzvu se mohou znovu přihlásit i v rámci druhé výzvy.

Jak podat přihlášku a lhůta pro vyjádření zájmu

Zájemce by měli vyjádřit e-mailem (do Galiny Misheva, galina.misheva@eun.org). Lhůta pro doručení přihlášek je dne 21. března 2022 v 17:00 SEČ, a to e-mailem.

Odborníci, kteří mají zájem, mohou dotazy zaslat do pondělí 14. března 2022 do 17:00 SEČ na stejnou e-mailovou adresu a odpovědi budou k dispozici na stránce výzvy do středy 16. března 2022.

⚠ Disclaimer: Text byl automaticky přeložen z evropské platformy Digital Skills and Jobs. Pokud jste v textu našli chyby, obraťte se, prosím, na digikoalice@npi.cz.