Přihlaste se nyní! Nová výzva určená pro vzdělávací programy v oblasti klíčových technologií je nyní otevřena!

Autor: Matteo Mirigliano, Platforma pro digitální dovednosti a pracovní místa Publikováno: 28. září 2022 28.09.2022

Třetí výzva v rámci programu DIGITAL Europe podpoří vzdělávací programy v oblasti klíčových digitálních technologií. Přihlášky lze podávat do ledna 2023.

Nová výzva v rámci programu DIGITAL Europe nazvaná „Specializované vzdělávací programy nebo moduly v klíčových oblastech kapacity“ pomůže EU zvýšit její digitální talent tím, že podpoří rozvoj bakalářských kurzů a magisterských kurzů v digitálních oblastech, jako je kybernetická bezpečnost, internet věcí, blockchain, umělá inteligence a multidisciplinárníkurzy, které umožní odborníkům v odvětvích mimo IKT získat digitální dovednosti

Výzva je nyní otevřena konsorciím!

Jste vysokoškolská instituce, výzkumné středisko nebo inovativní podnik vyvíjející digitální technologie? Prostřednictvím této výzvy budete mít příležitost navázat partnerství s aktivními aktéry v digitální oblasti a rozšířit nabídku klíčových digitálních technologií v Evropě. 

Podívejte se také na náš informační přehled o 3. výzvě, který obsahuje přehled dalších kroků. Máte-li větší pochybnosti, lzena oficiálním portálu pro financování a nabídková řízení najít qnávrhy a odpověditýkající se třetí výzvy. Tato stránka bude pravidelně aktualizována.

Přihlášky lze podávat do 24. ledna 2023 do 17:00 hod. bruselského času.

Připojte se k novému informačnímu dni výzvy: „Partner pro digitální dovednosti 3“

Chcete-li se přihlásit do výzvy a chcete si představit svůj projektový nápad, pořádá platforma pro digitální dovednosti a pracovní místa dne 20. října 2022 nový informační denVíce informací o programu a o tom, jak se zúčastnit, najdete na stránkách platformy.

Registrace je již otevřena!

Žádné aktualizace výzev programu DIGITAL Evropa nezveřejňujte na našich internetových stránkách věnovaných DIGITÁLNÍMU.

⚠ Disclaimer: Text byl automaticky přeložen z evropské platformy Digital Skills and Jobs. Pokud jste v textu našli chyby, obraťte se, prosím, na digikoalice@npi.cz