První osvědčení byla předána seniorům!

Autor: Lenka KRIŠTOFIČOVÁ Publikováno: 12. září 2022 12.09.2022

Díky národnímu projektu „Zlepšování digitálních dovedností starších osob a znevýhodněných skupin ve veřejné správě“ se starší lidé přibližují digitálnímu vývoji v digitální éře.

Odborná příprava, která se konala od 5.9. Dne 9. září 2022 byla navržena pro začátečníky a zaměřila se na základní dovednosti pro práci s internetem a e-mailem. Vedoucí pracovníci v Bratislavské městské knihovně absolvovali celkem 20 lekcí. Výcvik absolvoval úplnou elektronickou zkoušku, která prokázala úroveň jejich získaných zkušeností.

Vzhledem k tomu, že všichni účastníci kurzu prokázali dostatečné znalosti a úspěch správných odpovědí byl vysoký, doručil jim přednášející, aby se zúčastnili dalších pokročilých kurzů, o což projevili zájem.

Blahopřejeme a těšíme se na další zainteresované strany již v říjnu!

Více informací o národním projektu naleznete na našich internetových stránkách: https://digitalnakoalicia.sk/zlepsovanie-digitalnych…/

⚠ Disclaimer: Text byl automaticky přeložen z evropské platformy Digital Skills and Jobs. Pokud jste v textu našli chyby, obraťte se, prosím, na digikoalice@npi.cz.