Týdenní hlášení #1 2021

Opis týdenního hlášení z FB DigiKoalice školám ze dne 4. ledna 2021.

Nový rok, nové logo, nový vzhled. Před koncem nového roku jsme prošli faceliftem a Týdenním hlášením #1 vás tak vítáme v novém! A ano, ani letos vás neochudíme o naše tipy ze světa digi vzdělávání.

Hlavní zprýva: Update naší záložky #NaDálku

Současná situace stále vyžaduje připravenost spíše na distanční, než prezenční výuku. Proto jsme pro vás aktualizovali záložku #NaDálku na našem webu, kde najdete aktuální nabídky našich členů, které vám pomohou lépe zvládat současnou situaci ➡️ digikoalice.cz/online-education/.

Novinky a události (nejen) od našich členů, které by vám neměly uniknout.

  • Školy, přibližte svým žákům a studentům Codeweek.cz a celkově přínosy programování. Proč? Dočtete se zde ➡️ codeweek.eu/schools.(DISCLAIMER: I letos na podzim se do této akce chystáme aktivně zapojit. Zapojte se s námi!)
  • Stále si nejste jistí, jak zapojit aplikace Office do výuky. Microsoft pro školství připravilo aktuální příručky plné návodů a inspirace ➡️ bit.ly/OfficePrirucky.
  • Digitální spisovatel aneb povídky psané umělou inteligencí. Netušíte o čem je řeč? Poslechněte si rozhovor s autory tohoto projektu v mujRozhlas ➡️ http://bit.ly/DigiSpisovatel. btw podle nás je celé rozhraní mujrozhlas opravdu parádní
  • Chystáte se v novém roce změnit práci? Tak co třeba pracovat pro ITveSkole.cz? Vypadá to lákavě, koukněte na to ➡️ www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=458725422190650&id=110688883660974.

Přejeme vám úspěšný start do nového roku!