Týdenní hlášení #15 2021

Opis týdenního hlášení z FB DigiKoalice školám ze dne 19. dubna 2021.

Sledujte náš Youtube kanál DigiKoalice 👀
 • Jak nezabloudit v digitálním světě či Divadlo za časů korony?
  Českomoravská konfederace odborových svazů (ČMKOS) pro vás připravila osm spotů na propagaci klíčových kompetencí pro kvalitnější život v rychle se měnící společnosti ➡ http://bit.ly/CMKOS-spoty.

  Spolu s tím vás odbory zvou na sérii online setkání “Jak neztratit hlavu v době velkých společenských transformací”. Více o těchto online setkáních najdete i na našich stránkách https://digikoalice.cz/…/online-diskusni-forum-cmkos…/.

 • Nový projekt DIGI ROZHLED
  „Bez podpory občas ztratí motivaci i ti nejsilnější“ – to je problematika, na níž upozorňuje nový projekt DIGI ROZHLED od Nadání a dovedností OPS. Období pandemie ukázalo, že dětem v dětských domovech, ale i jejich vychovatelům chybí digitální dovednosti, které jsou nezbytné pro život v 21. století. Vytvořili proto 2 denní workshop šitý na míru pro děti, ale i jejich vychovatele, kteří s dětmi denně pracují. Buďte toho součástí i vy ➡ https://www.nadaniadovednosti.cz/digi-rozhled/.
 • Osobnost 3D tisku Josef Průša, který jako nejmladší v historii získal prestižní titul EY Podnikatel roku 2020 České republiky, si pro vás připravil ohlédnutí za veleúspěšným rokem 2020 a odtajnil plány do budoucna z pohledu majitele pokrokové společnosti
  Prusa Research 3D printers ➡️ http://bit.ly/Prusa-recap.
  A nezapomeňte si pořídit i jeho novou knihu o 3D tisku ➡ https://www.prusa3d.cz/kniha-zaklady-3d-tisku-josefa-prusi/