Týdenní hlášení #45 2021

Opis týdenního hlášení z FB DigiKoalice školám ze dne 22. listopadu 2021.

Přejeme hezký pondělní podvečer s Týdenním hlášením 45!
 • Nestihli jste náš inspirativní webinář se zahraniční zkušeností k využití mobilních zařízení ve vzdělávání, který jsme v rámci přípravného týdnu k Digieduhack pro vás přichystali ve spolupráci s The Global Exec.? Nevadí, máme pro vás záznam.
 • Co spojuje
  🔸generálního ředitele Avast Software Ondřeje Vlčka
  🔸influencera Jirka Král
  🔸herce Matouš Ruml
  🔸ředitele smysluplné školy Jana Kordu
  🔸vysokoškolského pedagoga a vedoucího projektu E-Bezpečí Kamil Kopecký
  a herečku Ester Geislerovou?
  Nový podcast od Buď safe online – Máma a táta na síti! Poradí vám, jak se postarat o bezpečnost dětí na internetu, jak je to s používáním telefonů dětmi při výuce, ale bude se mluvit i o tématu kyberšikany nebo proč děti pořád tak baví hrát Minecraft.
  https://ava.st/3i1jEdU
 • V Ljublani proběhla mezinárodní konference o vzdělávání a na našem webu o ní najdete vše! Zajímat by vás mohl třeba projekt projekt AI For Teachers, jehož cílem je zvýšit učitelům povědomí a znalosti o umělé inteligenci nebo platforma Young Innovators, která se a snaží vystavit žáky reálným problémům dnešního světa a vést je k vyřešení daného problému.
 • Co si rozhodně nenechte ujít je zítřejší Tech4Good Meet Up pod taktovkou Nadace Via! Na akci se potkáte se zástupci velkých i malých firem, zavedených značek i startupů, organizací a s lidmi, které zajímá téma technologií pro dobrou věc. Můžete se těšit nejen na nás, ale i na odborníky z Meet and CodeDigiskills nebo třeba SAP! Akce se koná online od 17:00 do 20:00 a registrace je zdarma!