Týdenní hlášení #48 2019

Opis týdenního hlášení z FB DigiKoalice školám ze dne 9. prosince 2019.

Náš týdenní přehled s pořadovým číslem #48 toho nejzajímavějšího pro školy je opět zde.

🌐 Meet-Up DigiKoalice
* Článek i prezentace z našeho posledního MeetUpu najdete na našem webu https://digikoalice.cz/ohlednuti-za-meet-up-25-11/

🏫 Z informací ze sítě Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
* Využijte čas do konce roku a pošlete svůj názor Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy k návrhu strategického rámce Hlavní směry vzdělávací politiky Edu2030+ (http://www.msmt.cz/…/udalosti-souvisejici-s-pripravou-strat…)
* Zbývá 22 dní pro přihlášení do přehlídky Soutěž Domino 2019 – přihlášení do soutěže. Oslovte svého učitele, pokud má něco v šuplíku, nějaký vlastní digitální vzdělávací zdroj, ať ho přihlásí do této přehlídky.
* Do silvestra 2019 také probíhá sběr nominací na Zlatý Ámos, rádi uvidíme v řadách nominovaných učitele, kteří se nebojí technologií ve třídách.
* O profesní podporu poskytovanou zdarma projektem SYPO – Systém podpory profesního rozvoje učitelů a ředitelů profesního rozvoje učitelů a ředitelů krajskými ICT metodiky je ve školách zájem.
‼️Hledáme další odborníky do Středočeského, Libereckého, Královehradeckého, Jihomoravského, Jihočeského, Plzeňského, Zlínského, Pardubického kraje a kraje Vysočina, více informací najdete zde http://www.projektsypo.cz/o-nas/pracovni-prilezitosti.html

🎄 Virtuální Digicentrum – Vánoce s učiteli
Tým Spomocník a Metodický portál rvp.cz aneb inspirace a zkušenosti učitelů pro Vás chystá ve dnech 18/12 až 5/1 sadu online výzev pro učitele. Zatím je to obestřeno tajemstvím, ale sledujte https://www.virtualnidigicentrum.cz/vanoce/. Více ví jen Jaroslav Mašek a pár vyvolených.

👉 Další online-tipy posílejte na digikoalice@nuv.cz

Sdílejte mezi školy/učitele a za týden opět zde. Případně nám posílejte své náměty na digikoalice (et) nuv.cz.

Staňte se naším členem jednoduše přes digikoalice.cz/stante-se-clenem/ 😎