Uzávěrka registrací do podzimního semestru CTM Online

Autor: Centrum pro talentovanou mládež Publikováno: 9. září 2020 09.09.2020

Přejete si pro své dítě mezinárodní vzdělání?

Chcete jej vybavit univerzálním skill setem pro 21. století?

Víte, že bez perfektní znalosti angličtiny to dnes nejde?

Pokud je odpověď na tyto otázky ano, podívejte se na nabídku online studia na virtuální akademii CTM Online. Vaše dítě může studovat z domova kurzy světových univerzit a získá tu nejcennější výbavu do budoucna. Hlaste se do 18. září na webu CTM – www.ctm-academy.cz/online>>

Znáte virtuální akademii CTM?

Centrum pro talentovanou mládež je neziskovou organiací, která poskytuje moderní vzdělávání dětem od základních po střední školy. Akcentujeme individuální a flexibilní přístup ke vzdělávání, ať už v rámci online kurzů nebo prezenčních Objevitelských sobot. Online kurzy v angličtině respektují učební tempo studentů a dávají jim příležitost proniknout do oborů, které je baví. Kromě toho studenti často završují své studium i mezinárodní Advanced Placement zkouškou a pak už jim nic nebrání vydat se studovat na univerzitu svých snů.

Centrum pro talentovanou mládež spolupracuje se sítí škol po České i Slovenské republice a je předním hráčem digitálního vzdělávání.

Očima studentů

Nejlepší reference jsou od našich studentů. Přečtěte si referenci Eriky, která u nás studovala v minulém semestru kurz filosofie:

“Even if you´re not particularly keen on school at the moment, maybe especially if you aren´t, and yet you still harbour a genuine interest for a given subject – you´ll love CTM. If I may generalise based solely on my experience, the brilliant set up of the course, interactive learning centred around discussion and making mental interdisciplinary connections, and of course the most amazing educators, can at least slightly ease the disillusionment so many of us feel with the school system and reignite your passion for learning. Go for it!”

Registrace do podzimního semestru uzavíráme 18. září a studenti začnou na konci září studovat své vybrané kurzy.

Všechny informace najdete na webu CTM.

www.ctm-academy.cz