Webináře pro zájemce o studium CTM Online kurzů

Autor: Jeanne Bočková, ředitelka Centra pro talentovanou mládež Publikováno: 6. října 2022 06.10.2022

Do 21. října se můžete hlásit ke kurzům CTM Online Late Fall, které začínají první týden v  listopadu. Pokud váháte nebo si nevíte rady s výběrem kurzu, chystáme pro vás webináře, kde vám zodpovíme všechny dotazy, nebo nás můžete kontaktovat a my vám poskytneme individuální konzultaci.

Centrum pro talentovanou mládež (CTM) má otevřené registrace k online studiu v období Late Fall. CTM Online nabízí studentům možnost vzdělávat se i mimo školu a věnovat se oboru, který je baví. A to online a v angličtině s individuální podporou instruktora. V katalogu CTM najdete kurzy programování, psychologie, biologie, historie, matematiky a spoustu dalších. CTM Online je vhodný pro studenty od 11 let po maturitu.

A k čemu by vám studium online bylo? Zlepšíte se v angličtině, prohloubíte si znalosti v oboru, kterému se třeba budete chtít v budoucnu profesně věnovat a dostanete se blíže k možnosti získat AP Capstone Diploma, který se uznává u přijímacích zkoušek na vysoké školy u nás i ve světě. Zkrátka budete pracovat na své úspěšné budoucnosti!

Váháte? Připojte se na webinář 11. nebo 13. října a my vám zodpovíme všechny dotazy.

Hlaste se na www.ctm-academy.cz>>