DigiKoalice spustila nové webové stránky!

Autor: DigiKoalice Publikováno: 17. března 2022 17.03.2022

DigiKoalice v novém! Nové webové stránky jsou přehlednější a nabízejí řadu novinek v čele s přehledem iniciativ, možností financování projektů digitálního vzdělávání či katalogem kyberprevence. Nové webové stránky najdete pod obvyklou doménou https://digikoalice.cz/. Kromě spuštění webových stránek tým DigiKoalice pracoval i na redesignu svých služeb, viz nový znak mapy níže.

V následujících měsících bude nový obsah na webu dále přibývat a jednotlivé části webu budou představovány i na facebookové stránce DigiKoalice. Pokud již nyní víte o obsahu, který by na webu DigiKoalice neměl chybět, neváhejte o tom dát vědět přes tento krátký formulář.

DigiKoalice děkuje za finanční podporu!

Nové webové stránky DigiKoalice vznikly za přímé finanční podpory European Health and Digital Executive Agency (HaDEA, dříve INEA) Evropské komise, z výzvy CEF TELECOM 2019, a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Hlavním cílem prostředků je právě inovace webových služeb DigiKoalice, a především pak přímé propojení s platformou Digital Skills and Jobs (DSJP). Na DSJP se napojují postupně všechny národní digitální koalice ze sítě 23 evropských a ČR se připojuje jako jedna z prvních zemí.

V této souvislosti Vás informujeme o aktuální výzvě DSJP otevřené do 21. března pro expertní tvorbu odborného článku s příspěvkem 1000 EUR. O příspěvek si mohou experti říct dle aktuální výzvy.

O DigiKoalici

DigiKoalice, celým názvem Česká národní koalice pro digitální dovednosti a pracovní místa, je v České republice společnou platformou Národního pedagogického institutu České republiky a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, která propojuje svět škol a ICT v digitálním vzdělávání se zaměřením na rozvoj digitálních dovedností dětí i dospělých. Je zároveň národním partnerem výše zmiňované platformy Digital Skills and Jobs a součástí sítě evropských národních digitálních koalic.