O zdroji

Platforma MoreThanDigital byla vytvořena s cílem poskytnout lidem přístup ke znalostem o digitalizaci, o tom, co je a jak může být přínosná pro podnikatele a další. Platforma se rovněž zabývá obecnými tématy, trendy a pojmy digitalizace. Cílem projektu MoreThanDigital je pomoci lidem vyrovnat se s výzvami, které přináší nové technologie, digitalizace, inovace a měnící se svět podnikání. 

S více než 500 společnostmi, organizacemi a odborníky spolupracuje společnost MoreThanDigital s desítkami autorů a zabývá se nekonečnými tématy, aby byly znalosti průmyslu a vědecké odborné znalosti srozumitelné a dostupné ve zvládnutelných částkách. Platforma rovněž podporuje malé a střední podniky prostřednictvím pilotních projektů, sítí s odborníky, radí politikům a politickým stranám a konečně pořádá přednášky a hlavní body s cílem vysvětlit témata digitalizace.   

Prvky platformy MoreThanDigital

Platforma rozděluje obsah podle úrovní, hybných sil a trendů, strategie, oddělení a dokonce i odvětví, aby návštěvníci platformy mohli přesně najít, co potřebují znát. Existuje také stránka s akcemi, na nichž jsou zveřejňovány nové akce jak pro veřejnost, tak pro členy platformy. Být členem platformy je příležitost zveřejňovat obsah a být přítomen u širokého publika účastníků orientovaných na průmysl.   

⚠ Disclaimer: Text byl automaticky přeložen z evropské platformy Digital Skills and Jobs. Pokud jste v textu našli chyby, obraťte se, prosím, na digikoalice@npi.cz.

Metodologie

Platforma je souborem zdrojů na témata od různých přispěvatelů, jehož cílem je poskytovat podporu a přístup ke znalostem o různých tématech týkajících se digitalizace. Tyto zdroje se neřídí zvláštním metodickým přístupem.