Základní informace o organizaci

Status: Není členem
Oblast vzdělávání a rozvoje: Všeobecné programy a kvalifikace dále nedefinované
Typ člena/příznivce: Jiné
Téma: Umělá inteligence, Kybernetická bezpečnost, Internet věcí, Telekomunikace, Software, Digitální dovednosti
Geografický rozsah: Rakousko
Německo
Švýcarsko
Cílová skupina: Digitální dovednosti pro pracovní sílu
Digitální dovednosti pro ICT odborníky
Digitální dovednosti pro všechny

O organizaci

Společnost MoreThanDigital byla vytvořena s cílem umožnit přístup k poznatkům o tématech budoucnosti a vyvinout škálovatelná řešení, která pomohou společnostem a jednotlivcům s nově vznikajícími technologiemi a službami. Cílem je podpořit lidi při řešení problémů, které přináší přelomové a vznikající technologie, digitalizace, inovace, měnící se podnikatelské prostředí a další síly

Platforma byla vytvořena kvůli frustraci z chybějícího neutrálního a snadno srozumitelného obsahu pro podnikatele a další podnikatelské subjekty, který s evztahuje k digitalizaci. Benjamin Talin, zakladatel společnosti MoreThanDigital, se domnívá, že znalosti jsou základním stavebním kamenem změn pro podnikatele a podniky.

Společnost MoreThanDigital shromažďuje znalosti a know-how pro obecná témata, trendy a pojmy digitalizace, které mohou vyžadovat vysvětlení a zjednodušení. Kromě toho je malým a středním podnikům k dispozici podpora v jejich pilotních projektech, příležitosti k navazování kontaktů s odborníky a přednášky a hlavní poznámky k tématům digitalizace. Platforma MoreThanDigital spolupracuje s více než 500 společnostmi, organizacemi a odborníky spolu s desítkami autorů a zabývá se nekonečnými tématy, aby byly znalosti průmyslu a vědecké odborné znalosti srozumitelné a dostupné ve zvládnutelném množství. 

Související zdroje