Základní informace o organizaci

Status: Člen
Typ člena/příznivce: Podnikání/průmysl

O organizaci

Prostřednictvím digitálních audiovizuálních řešení pomáháme realizovat potřeby a plnit sny. Pomáháme zlepšovat týmovou spolupráci ve firmách, vytváříme moderní prostředí pro komunikaci s veřejností, měníme způsob výuky ve školách, vytváříme inspirativní studijní prostředí, realizujeme expozice, které vyprávějí příběhy, přivádíme návštěvníky do kin, realizujeme nezapomenutelné eventy. Poskytujeme profesionální služby od počáteční studie, vypracování projektové dokumentace, realizace až po zaškolení a následný servis.

Inspirujeme

Sledujeme nové trendy, které přinášíme do České republiky jako první. Připravujeme inspirativní setkání, workshopy a školení, jež vás provedou světem moderních technologií. Inspirujeme novými trendy v oblasti audiovizuálních řešení – máte tak možnost rozší­řit si své znalosti a vyzkoušet si nejnovější technologie v praxi.

AV MEDIA a školy

AV MEDIA v českém školství aktivně působí již déle než 20 let, a to nejen jako dodavatel technologií do výuky, ale hlavně i jako iniciátor změny výuky právě s využitím ICT. Snažíme se zvýšit zapojení studentů a atraktivnost výuky pro novou generaci zapojením všech moderních prostředků ICT do výuky. Vždy nám záleží na tom, aby námi dodávaná řešení byla přínosem jak pro pedagoga, tak i pro žáky. Věnujeme se systematickému vzdělávání a rozvoji pedagogů v oblasti digitalizace výuky. Podporujeme metody výuky s moderními technologiemi, které vedle zvládnutí obsahu učiva roz­víjejí u dětí klíčové kompetence: kreativitu, kri­tické myšlení, kooperaci a komunikaci.

Související iniciativy