Základní informace o organizaci

Status: Není členem
Oblast vzdělávání a rozvoje: Společenské vědy a vědy o lidském chování dále nedefinované
Obchod, řízení a správa a právo dále nedefinované
Informační a komunikační technologie (IKT) dále nedefinované
Technické vědy a technické obory dále nedefinované
Medicína
Typ člena/příznivce: Poskytovatel formálního vzdělávání a odborné přípravy
Téma: Umělá inteligence, Blockchain, Cloud computing
Geografický rozsah: Kypr
Cílová skupina: Digitální dovednosti pro pracovní sílu
Digitální dovednosti pro ICT odborníky
Digitální dovednosti ve vzdělávání
Digitální dovednosti pro všechny

O organizaci

Univerzita v Nikósii, založená v roce 1980, nabízí řadu vzdělávacích programů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni, akreditovaných Kyperskou republikou a uznávaných v EU i celosvětově. Má rovněž kampusy v New Yorku, Aténách a Bukurešti. 

Univerzita v Nikósii je největší univerzitou na Kypru a největší vzdělávací institucí v jižní Evropě, pokud jde o poskytování anglicky mluvících programů. Univerzita nabízí více než 100 formálních vzdělávacích programů v kampusu, jakož i kurzů, které kombinují přístup kombinovaného nebo distančního učení. Univerzita v Nikósii má několik fakult: School of Business, School of Education, School of humanities and social Sciences, School of Law, Medical School a School of Sciences and Engineering.

Od roku 2014 nabízí UNIC také magisterský program v digitální měně a stal se první vzdělávací institucí, která přijala bitcoin (známou kryptoměnu) jako platbu školného. Univerzita aktivně podporuje vývoj, zavádění a zavádění vznikajících a nových technologií prostřednictvím Institutu pro budoucnost (IFF), což je interdisciplinární výzkumné středisko, které se snaží přispět k úspěšnému uplatnění technologií v průmyslu, vzdělávání a ve veřejném sektoru. 

Související příklady dobré praxe